Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss. Välj den kontaktväg som passar dig och ditt ärende bäst.

Nedan hittar du kontaktuppgifter till våra anställda. Vill du inte ringa oss eller helt enkelt bara föredrar att skicka ett mail till oss kan du enkelt göra det via vårt kontaktformulär.

Besöksadress: Volframgatan 12,

213 64 Malmö

Postadress: Videvägen 49,

296 38 Åhus

Org.nr: 559038-8442

Kontakta oss

Roger Liljenberg

VD- Projektledare – BAS P-U

070-922 77 45

roger@rakoll.se

Esbjörn Bosson

Platschef:

Ängelholm, Halmstad, Helsingborg

Överlåtelsebesiktning,
projektledare.

073-633 56 36

esbjorn@rakoll.se

Christel Fyhrberg

Ekonomiassistent – Projektkoordinator.

073-356 92 90

christel@rakoll.se

Olga Demchuk - Råkoll AB

Olga Demchuk

HR-Manager – Marknadschef

073-380 83 33

olga@rakoll.se

Igor Mercep

Arbetsledare – Snickare

070-983 13 58

igor@rakoll.se

Leszek Smialek

Snickare – Våtrum

0733- 90 35 25

leszek@rakoll.se

Milorad Mitik

Arbetsledare – Snickare

0733-56 92 21

milorad@rakoll.se